Головна » 2013 » Жовтень » 24 » Фінансова грамотність
22:38
Фінансова грамотність

  Цього навчального року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 5 було відкрито факультатив «Фінансова грамотність» для учнів 10 класу.

         «Фінансова грамотність» навчає нас заощаджувати», - розповідає учениця 10 класу Шпітун Юлія, - «як правильно розподіляти прибуток, сімейний бюджет. Та  й учителька у нас досвідчена, завжди вміє здивувати та зацікавити».

«Відвідуючи факультатив, я вже навчилась користуватись банківськими картками, довідалась про депозити, грошові перекази, інвестиції», - зазначила Король Ангеліна.

Ініціативу вчителя Зажицької Л.Є. нашої школи підтримали у Рівненському інституті післядипломної освіти, і забезпечили учнів підручниками та робочими зошитами. Авторами «Фінансової грамотності» є відомі українські вчені та фахівці у сфері економіки. Тексти навчального посібника викладені доступною для школярів мовою, наповнені схемами, ілюстраціями, цікавою інформацією.

         Навчальною програмою курсу передбачено 30 теоретичних занять, екскурсії до комерційних банків, семінари за участю представників фінансових установ.

         Після закінчення навчання школярі здобудуть ґрунтовні базові знання з економіки, які згодом зможуть застосувати у повсякденному житті та у навчанні на економічних факультетах. Тож, запрошуємо усіх охочих до нас на факультатив.

Переглядів: 573 | Додав: alayn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: