Головна » 2014 » Листопад » 28 » З вами сила, з вами воля і правда святая…
21:54
З вами сила, з вами воля і правда святая…

Остапчук Наталія, 10 клас

У Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. №5  21 листопада 2014 року відбулася зустріч з бійцями  АТО – з батальйону «Горинь» Валерій та Володимир та  з 72 механізованої бригади Олександр. Зустріч ініціювали та провели  вчителі  Лець Тетяна Петрівна та Ольшевська Надія Олександрівна з допомогою учнів 10 та 11 класів.
       Герої  розповідали, повчали та заспокоювали. Вони – справжні Воїни світла. За короткий проміжок часу  багато побачили і пережили, побувавши у пеклі війни. Бесідували і проводили дискусії на одвічно-турбуючі теми, на теми, які стосуються сьогодення і безпосередньо нас самих. А також Герої розповідали про події, що торкнулися життя всієї країниі в яких вони брали безпосередню участь. У цих людей завжди гарячі очі і велике серце. Нам потрібно повчатися мужності, сили волі та мати просту щирість, аби не скорюватися перед життєвими труднощами.
Почуття гумору рятує навіть у безвиході. Повернувшись з війни, з пораненням (у кого фізичні, а в кого – душевні) вони не втратили почуття гумору. Цим славиться наш народ!

 Учні заспівали пісню гурту Океан Ельзи «Я не здамся без бою» для підтримки настрою, підспівували і самі гості.
        Проте, найважче, коли ми бачимо сльози і смуток в очах сильних людей, і те, що вони розповідали  нам, западало в душу, як краплина у море.
Зустріч пройшла успішно, при прощанні зробили декілька спільних фото та учні подарували подарунки, які приготували.

 Єднаймось!

       

 

 

Переглядів: 415 | Додав: alayn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: